УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ SSV.in.ua

УВАГА! Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте сайт: https:/ssv.in.ua

Загальні умови

Умови використання сайту поширюються на всі матеріали та процеси цього сайту. Використовуючи цей сайт ви погоджуєтесь з усіма положеннями умов використання цього сайту. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами – не використовуйте сайт: https:/ssv.in.ua. Перед використанням сайту ви має повну змогу ознайомитись з умовами, які регулюють використання цього сайту.

Використання сайту

Використання сайту відбувається за власним бажанням користувача (надалі – Користувач).

Сайт: https:/ssv.in.ua містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори, і кожен з його елементів (тобто, бренди, зображення, тексти, відео тощо) захищається правами на інтелектуальну власність, тому сайт дозволяє вам переглядати та завантажувати усі відкриті матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їх копіях. Користувачу забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах також забороняється.

Відмова від відповідальності

Магазин SSV уважно перевіряє та контролює вміст сайту та процеси на сайті, але будь-яка інформація, зображення, послуги та інші матеріали цього сайту можуть бути неповними або містити недоліки. Магазин SSV не надає жодної гарантії того, що інформація, запропонована на цьому сайті або через нього, є правильною, повною чи актуальною. Магазин SSV має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати будь-яку інформацію та матеріали на сайті, в тому числі, ціни на товари та послуги цього сайту. Такі зміни набирають чинності з моменту розміщення нової інформації на сайті: https:/ssv.in.ua. Магазин SSV не має зобов'язань оновлювати матеріали та послуги на сайті в разі, якщо вони застаріли та не є актуальними. Магазин SSV не несе ніякої відповідальності і не має зобов'язань перед Користувачами у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами/збитками та будь-якої іншої шкоди (позитивної, негативної, випадкової, зумовленої особливостями умовами використання сайту, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання сайту, тимчасової або постійної неможливості використання сайту, результатів використання цього сайту або посилання на веб-сайти третіх сторін.

Магазин SSV має право змінювати та/або на тимчасовій або постійній основі пригальмувати роботу всього сайту https:/ssv.in.ua або його частини без попереднього попередження користувачів, не гарантує, що сайт буде працювати без перерв та помилок, що дефекти будуть періодично виправлятися, або що він сумісний з вашим комп'ютером, програмним забезпеченням і технічними засобами, що сайт буде безпечним, що сервер, який забезпечує роботу сайту, вільний від вірусів і будь-якого іншого шкідливого програмного забезпечення.

Магазин SSV не гарантує, що представлені на цьому сайті товари можуть бути доступні у всіх точках роздрібної торгівлі. Зовнішній вигляд, опис та ціна їх реалізації можуть відрізнятись від інформації, вказаної на сайті, Магазин SSV не гарантує, що цей сайт буде функціонувати без помилок або переривань. Якщо ви користуєтесь цим сайтом з інших країн, окрім України, ви несете відповідальність за дотримання чинного місцевого законодавства.

Реєстрація на сайті

При оформленні замовлення на сайті https:/ssv.in.ua потрібно надати свої персональні дані та погодитись на їх обробку адміністрацією цього сайту на умовах, визначених Політикою конфіденційності та захисту персональних даних. Заповнюючи дані на сайті, ви погоджуєтеся надати правдиву та точну інформацію про себе і свої контактні дані.

Сайтом: https:/ssv.in.ua можуть користуватися лише особи віком від 18 років, якщо ви заповнюєте дані на ньому, ви гарантуєте, що є повнолітніми та володієте необхідним обсягом цивільної дієздатності для використання сайту та виконання умов використання, якщо особа не досягла 18 років, то може користуватися сайтом лише за згодою батьків або опікунів.

Зворотний зв'язок і коментарі

Залишаючи на сайті SSV будь-яке інформаційне повідомлення, будь-то коментарі, відгуки, електронні листи або інші електронні повідомлення до товарів та послуг інтернет-Магазину SSV, ви усвідомлюєте свою повну відповідальність за те, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Магазин SSV може без попередження та вашої на те попередньої згоди видаляти будь-яке інформаційне повідомлення, а також безоплатно використовувати його на власний розсуд. Магазин SSV не несе ніякої відповідальності за будь-яку інформацію та матеріали, розміщені користувачами на сайті.

Магазин SSV залишає за собою право блокувати Користувача (позбавити його можливості резервувати та купувати товари, а також залишати будь-які повідомлення на сайті), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи та передавати їм дані такого Користувача в разі, якщо будь-які дії Користувача, порушують умови використання сайту та/або носять ознаки шахрайства та можуть завдати шкоди інтересам інтернет-Магазину SSV, інших Користувачів сайту чи будь-яких третіх осіб.

Конфіденційність, захист та обробка персональних даних

Персональні дані Користувача (ПІБ, фізична адреса, номер телефону або адреса електронної пошти), які передаються Користувачем на сайті: https:/ssv.in.ua у будь-який спосіб будуть використовуватися адміністрацією цього сайту відповідно до Політики конфіденційності та захисту персональних даних. Користувач добровільно надає згоду на збір та обробку своїх персональних даних: збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, оновлення, використання, поширення, знеособлення, знищення тощо.

Магазин SSV зобов'язується дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Користувача, а також щодо іншої інформації, яка стала відомою сайту: https:/ssv.in.ua у зв'язку з виконанням положень цих умов, за винятком випадків, коли така інформація є загальнодоступною, розкрита з дозволу Користувача, вимагає розкриття у випадках, встановлених чинним законодавством, та/або при надходженні запитів від уповноважених органів державної влади.