Газовий парапетний котел Корді Вулкан АОГВ-9 ВПЕ. Газовый парапетный котёл Корди Вулкан АОГВ-9 ВПЕ.

Корді (Україна)
12970,00
грн.
14255,00
грн.

Корді Вулкан АОГВ-9 ВПЕ - парапетний двохконтурний газовий котел, забезпечує опалення і ГВП приватних будинків, квартир, будинків комунально-побутового призначення.

Завдяки відсутності необхідності в димоході може використовуватися при влаштуванні автономного опалення в квартирах багатоквартирних будинків.

Може бути встановлений на місце радіатора опалення (під вікно).

Котел абсолютно невибагливий до умов експлуатації, надійний, економічний, має тривалий термін експлуатації і компактні розміри.


Котел має високу надійність і безпеку в роботі завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT. Низькофакельні пальники POLIDORO забезпечують стійке горіння і безшумну роботу.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Потужність котла: 9 кВт

Опалювальна площа: 80 м2

Коефіцієнт корисної дії: 92%

Витрата газу: 0,99 м3/годину

Водяна ємкість котла: 14 л

Маса котла без води: 41 кг

Діапазон регулювання температури: 50-90 °C

Габаритні розміри ВхНхL : 380х700х320 мм


Придбати газовий парапетний котел Корді Вулкан АОГВ-9 ВПЕ кВт ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»


Купить газовый парапетный котёл Корди Вулкан АОГВ-9 ВПЕ вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.