Онлайн консультація
Telegram Viber Messenger Mail Phone

Газовий парапетний котел Корді Вулкан АОГВ-7 ПЕ. Газовый парапетный котёл Корди Вулкан АОГВ-7 ПЕ.

Корді (Україна)
10287,00
грн.
11305,00
грн.

Корді Вулкан АОГВ-7 ПЕ - парапетний одноконтурний газовий котел, забезпечує опалення приватних будинків, квартир, будинків комунально-побутового призначення. Простий в обслуговуванні завдяки оригінальній конструкції.

Завдяки відсутності необхідності в димоході може використовуватися при влаштуванні автономного опалення в квартирах багатоквартирних будинків.

Може бути встановлений на місце радіатора опалення (під вікно).

Котел абсолютно невибагливий до умов експлуатації, надійний, економічний, має тривалий термін експлуатації і компактні розміри.


Котел має високу надійність і безпеку в роботі завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT. Низькофакельні пальники POLIDORO забезпечують стійке горіння і безшумну роботу.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Потужність котла: 7 кВт

Опалювальна площа: 60м2

Коефіцієнт корисної дії: 92 %

Витрата газу: 0,78 м3/годину

Водяна ємкість котла: 14 л

Маса котла без води: 33 кг

Діапазон регулювання температури: 50-90 °C

Габаритні розміри ВхНхL : 380х700х270 мм


Придбати газовий парапетний котел Корді Вулкан АОГВ-7 ПЕ кВт ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»


Купить газовый парапетный котёл Корди Вулкан АОГВ-7 ПЕ вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки, коментар до замовлення
Ваш e-mail
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.