Рекуператор Ventoxx (Вентокс) Comfort під управління Twist

Ventoxx (Україна)
6875,00
грн.
Основні характеристики
Рекуператор Ventoxx Comfort – лідер продажу серед рекуператорів модельного ряду Ventoxx у країнах ЄС. Універсальне рішення для будь-яких об'єктів. Максимальний рівень комфорту за високої потужности і низькому рівні шуму. Продуктивність: 100 м³/год. Максимальне повернення (рекуперація) тепла сягає 91%!

Рівень шуму при пікових значеннях потужності (тобто, на максимальній швидкості роботи вентилятора) не перевищує 41 дБ, що за гучністю порівнюється із звичайною людською розмовою. Граничне енергоспоживання – 4,78 Вт, що в 20 разів менше, ніж звичайна 100W лампочка розжарювання. Працюючи в режимі максимального провітрювання, прилад забезпечує циркуляцію повітряних мас в обсязі до 100 м³/год.

Ventoxx Comfort розрахований на 17 режимів роботи і 5 швидкостей, які регулюють різний обсяг вентильованого повітря в залежності від потреби власника. Управління рекуператором здійснюється за допомогою пристрою Ventoxx Twist*, який може бути встановлено в стіні в будь-якому зручному для споживача місці. Інтуїтивно зрозуміле управління здатне одночасно регулювати роботу декількох рекуператорів (до чотирьох штук).

Ventoxx Comfort може встановлюватися в стіни товщиною від 350 мм. При необхідності довжина повітроводу коригується встановленням додаткових кільцевих секцій. Збільшуючи число набраних кілець, ви можете встановлювати даний рекуператор в будівлі з різною товщиною стін, повністю виключаючи при цьому необхідність порізки повітроводу на будівництві.

Поєднання високої якості комплектуючих з Європейського Союзу, фірмової збірки і невисокою в порівнянні з централізованими системами вентиляції ціною роблять цю модель кращою в своєму класі.

*Примітка: працює тільки на управлінні Twist, яке купується окремо.
Автоматика Ventoxx Twist керує рекуператорами серії Ventoxx Champion, Comfort і Ventoxx Slim Line. У регуляторі "Twist" виконання всіх функцій здійснюється однією поворотною ручкою. Рекуператори Ventoxx оснащуються smart-вентиляторами, в які вбудовано управління і силова частина, регулятору залишається лише подати необхідний сигнал на вентилятор.
Рекуператори, підключені до одного управління Ventoxx Twist працюють як єдина вентиляційна система.
Управління "Twist" розраховане на підключення необмеженої кількості рекуператорів при підборі трансформатора відповідних параметрів.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Оболонка пластикова 300 мм – 1;
Кришка зовнішня металева – 1;
Кришка внутрішня – 1;
Картридж з тепловим акумулятором і вентилятором – 1;
Фільтр класу G3 – 1;
Кріплення зовнішньої кришки;
Гарантійний талон;
Інструкція.

Придбати Рекуператор Ventoxx Comfort (Вентокс Комфорт) під управління Twist ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Рекуператор Ventoxx Comfort (Вентокс Комфорт) под управление Twist вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Кількість режимів: 17

Кількість швидкостей в реверсі: 5

Обсяг вентиляції, м³/год: 1 швидкість - 21; 2 швидкість - 35; 3 швидкість - 50; 4 швидкість – 60; 5 швидкість – 68

Обсяг вентиляції в режимі "Максимальна р: 100 м³/год;

Ефективність рекуперації: 70-91%;

Рівень шуму, dB (A): 1 швидкість – 17; 2 швидкість – 22; 3 швидкість – 33; 4 швидкість – 38; 5 швидкість – 41

Напруга: 230 VAC або 12 VDC;

Робоча напруга: 12 VDC;

Споживана потужність: 1,6-2,6 Вт;

Споживана потужність при максимальному п: 4,78 Вт;

Тип теплообмінника: високотехнологічний тепловий акумулятор (Німеччина);

Діаметр отвору: не менше 235 мм;

Температурний режим роботи, °C: -20 до +50;

Клас захисту: IP 33;

Фільтр: G3

Виробник: Ventoxx (Україна)

lwh: 300x240x240 mm

Weight: 5000 g

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.