Онлайн консультація
Telegram Viber Messenger Mail Phone

Рекуператор Ventoxx (Вентокс) Slim Line під управління Twist

Ventoxx (Україна)
6500,00
грн.
Основні характеристики
Рекуператор Ventoxx Slim Line розроблений спеціально для встановлення у будівлі з тонкими стінами(від 150 мм), наприклад у будинках, побудованих із SIP-панелей або для каркасних будинків. Конструкція рекуператора Ventoxx Slim Line розроблена таким чином, щоб виключити містки холоду між вулицею і приміщенням і ще більше скоротити втрати тепла з вашого будинку.

Теплообмінник і конструкція Ventoxx Slim Line аналогічні базовій моделі Ventoxx Comfort. Рівень рекуперації тепла – до 91%. Пристрій має 5 швидкостей і 17 режимів роботи. За рівнем шуму рекуператор Ventoxx Slim Line повністю відповідає положенням БНіП, маючи граничне значення у 41 дБ, порівняне з гучністю спокійної бесіди. Максимальна споживана електрична потужність становить 4,78 Вт, що вдвічі менше значення середньої побутової енергозберігаючої світлодіодної лампи, розрахованої на 10 Вт. Вентиляційний прилад оснащений фільтром класу G3, що відповідає за попередню очистку повітря, що поступає. Його обслуговування проводиться шляхом промивання і очищення не менше двох разів на рік. Максимально можлива потужність приладу в найбільш інтенсивному режимі становить 100 м³/год. Управління здійснюється настінним контролером Ventoxx Twist*, який регулює роботу до 4 приладів одночасно.

У порівнянні з бюджетним рекуператором Ventoxx Champion, модель Ventoxx Slim Line вигідно відрізняється не тільки можливістю встановлення у тонкі несучі стіни, але і більш високою продуктивністю при збереженні тієї ж потужності споживання і рівні шуму.

*Примітка: працює тільки на управлінні Twist, яке купується окремо.
Автоматика Ventoxx Twist керує рекуператорами серії Ventoxx Champion, Comfort і Ventoxx Slim Line. У регуляторі "Twist" виконання всіх функцій здійснюється однією поворотною ручкою. Рекуператори Ventoxx оснащуються smart-вентиляторами, в які вбудовано управління і силова частина, регулятору залишається лише подати необхідний сигнал на вентилятор.
Рекуператори, підключені до одного управління Ventoxx Twist працюють як єдина вентиляційна система.
Управління "Twist" розраховане на підключення необмеженої кількості рекуператорів при підборі трансформатора відповідних параметрів.

Комплектація:
Оболонка пластикова 300 мм – 1;
Кришка зовнішня металева – 1;
Кришка внутрішня – 1;
Короб компенсація стіни металевий з кільцем утеплювачем – 1;
Керамічний регенератор тепла – 1;
Фільтр класу G3 – 1;
Кріплення зовнішньої кришки;
Гарантійний талон;
Інструкція.

Придбати Рекуператор Ventoxx (Вентокс) Slim Line ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Рекуператор Ventoxx (Вентокс) Slim Line вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Кількість режимів: 17

Кількість швидкостей в реверсі: 5

Обсяг вентиляції, м³/год: 1 швидкість - 21; 2 швидкість - 35; 3 швидкість - 50; 4 швидкість – 60; 5 швидкість – 68

Обсяг вентиляції в режимі "Максимальна р: 100 м³/год;

Ефективність рекуперації: 70-91%;

Рівень шуму, dB (A): 1 швидкість – 17; 2 швидкість – 22; 3 швидкість – 33; 4 швидкість – 38; 5 швидкість – 41

Напруга: 230 VAC або 12 VDC;

Робоча напруга: 12 VDC;

Споживана потужність: 1,6-2,6 Вт;

Споживана потужність при максимальному п: 4,78 Вт;

Тип теплообмінника: високотехнологічний тепловий акумулятор (Німеччина);

Діаметр отвору: не менше 235 мм;

Температурний режим роботи, °C: -20 до +50;

Клас захисту: IP 33;

Фільтр: G3

Виробник: Ventoxx (Україна)

lwh: 300x240x240 mm

Weight: 5000 g

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки, коментар до замовлення
Ваш e-mail
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.