Припливний клапан Ventoxx Fresh (Вентокс Фреш) корпус 0,75 м. Приточный клапан Ventoxx Fresh (Вентокс Фреш) корпус 0,75 м.

Ventoxx (Україна)
1375,00
грн.
1550,00
грн.

Припливний клапан Ventoxx Fresh - вентиляційний канал, який встановлюється в зовнішню стіну будинку для отримання свіжого очищеного повітря з вулиці в приміщення.


Припливний клапан працює без механічних засобів нагнітання або витяжки повітря, а також не має функції рекуперації (збереження) тепла. Таким чином, повітря, що надходить через припливний клапан в приміщення, має температуру вуличного повітря.


Припливний клапан встановлюється як в житлових, так і в будь-яких інших приміщеннях, що не вимагають спеціальних температурних режимів і кліматичних умов.Переваги припливного клапана перед провітрюванням відкритим вікном:

  • попереднє очищення повітря і захист від комах;
  • приглушення вуличного шуму;
  • не порушує віконні конструкції (як віконні провітрювачі);
  • безпечний для дітей;
  • може доукомплектуватись і трансформуватись до повноцінного рекуператора.

(Переробити припливний клапан в рекуператор можна тільки при мінімальній товщині стіни від 280 мм.)


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Об'єм повітря: 15-30 м3/годину
Діаметр монтажного отвору: 160-180 мм
Довжина повітропроводу: 750 мм
Діаметр корпуса: 150 мм
Внутрішня кришка: 185х185 мм
Наружна решітка: діаметр 200 мм
Фільтр: G2

Придбати припливний клапан Ventoxx Fresh (Вентокс Фреш) ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить приточный клапан Ventoxx Fresh (Вентокс Фреш) вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»
Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.