Онлайн консультація
Telegram Viber Messenger Mail Phone

Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Wi-Fi PRO

SmartStream (Україна)
7000,00
грн.
Загальна інформація
Це без перебільшення революційна модель від українського виробника SmartStream, адже в цій моделі є можливість налаштувати автоматичні процеси керування рекуператором завдяки ряду активних датчиків світла та температури.

Датчик світла - дає можливість задати умову переходу рекуператора у нічний режим роботи відштовхуючись від заданого вами освітлення в кімнаті. Тобто ви обираєте рівень освітленості датчик його запам'ятовує і при настанні заданої умови автоматично переходить у нічний режим, як в кімнаті стає світліше, то рекуператор переходить у стандартний режим роботи.

Датчик температури - відповідає за те, щоб приміщення не втрачало свою температуру через велику кількість опрацьованого повітря. Кожна кімната в залежності від ряду факторів має обмежену кількість теплоносія, і різну швидкість підігріву повітря. Тому виробник обмежив продуктивність рекуператора, зменшивши її до 16 м3, у випадку, якщо температура витяжного повітря опуститься нижче заданої Вами (діапазон регулювання температури 12-23 градуси). Це дасть можливість вашій системі опалення підняти температуру у кімнаті, і тільки коли вона підніметься до заданої вами рекуператор перейде у стандартний режим роботи.

Актуально для дитячих кімнат, чи кімнат, які потребують особливого мікроклімату. для вашої зручності серія PRO оснащена автоматичним підбором режиму енергоефективного провітрювання. Ви задаєте параметри кімнати і програма сама задає показник стандартного режиму роботи відштовхуючись від площі кімнати. Це дає можливість використати максимальну кількість тепла, яке є в вашій кімнаті. Діапазон налаштування 18-25 м3.

Режим паузи. При активації цієї функції, рекуператор перейде у режим СОН на заданий вами відрізок часу, після чого прокинеться у попередньому режимі роботи.

Турбо провітрювання. Він обмежений в часі від 10 хв до 1 години. В цьому режимі продуктивність рекуператора складає 50м3, він використовується для швидкого провітрювання приміщення. Кімнату площею 23м2 провітрює за 25хв, нейтралізуючи запахи, забираючи задуху від активності. По закінченню режиму рекуператор автоматично перейде у попередній режим роботи.

Комплектація
Рекуператори SmartStream готові до монтажу «з коробки», єдине що вам потрібно це забезпечити підключення до електромережі.
В КОМПЛЕКТ ВХОДЯТЬ
1. Внутрішній модуль - балансувальна діафрагма, два вентилятори, необхідна електроніка та перехідник для підключення дроту.
2. Алюмінієвий теплоакумулятор з зручною ручкою з нержавіючої сталі.
3. Вентиляційний канал довжиною 65 см, котрий обрізається безпосередньо на місці монтажа. демфер, котрий перешкодить передачі вібрацій та тепла стіні. Діаметр каналу 150мм. Діаметр отвору 162мм.
4. Зовнішня решітка, котра виконана з алюмінію та захищена від корозії та не зіпсує фасад.
5. Інструкція експлуатації та гарантія.

Придбати Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Wi-Fi PRO ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Wi-Fi PRO вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Шумове навантаження: 5-29 Дб залежно від режиму;

Продуктивність у нічному режимі: 16м3 /год;

Продуктивність у стандартному режимі: 25м3 /год;

Продуктивність у турбо режимі: 50м3 /год;

Споживча потужність: 4 Вт/год.;

Діаметр монтажного отвору: від 162мм;

Товщина стіни: від 27 см;

ККД теплоакумулятора: до 95%.

Виробник: SmartStream (Україна)

lwh: 600x250x250 mm

Weight: 5000 g

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки, коментар до замовлення
Ваш e-mail
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.