Онлайн консультація
Telegram Viber Messenger Mail Phone

Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Класік

SmartStream (Україна)
4400,00
грн.
Загальна інформація
Рекуператор СмартСтрім серії Класік працює за принципом «Включив та забув». Він має один оптимізований режим роботи продуктивністю 25 мЗ.
Що забезпечує контрольоване провітрювання приміщень від 10 до 25 м2.

Принцип роботи рекуператора полягає у послідовній роботі витяжного та припливного вентиляторів, які керуються запрограмованою електронікою. Цикл роботи рекуператора: витяжка 70 секунд, пауза для асиміляції повітря, притік 70 секунд, пауза.

Сфера застосування доволі широка, адже це практичний провітрювач, котрий окрім високих показників збереження тепла працює надзвичайно тихо, в порівнянні з рекуператорами інших виробників. Це пов'язано з тим, що виробник спеціалізується на побутовому провітрюванні, а експлуатація рекуператорів СмартСтрім відбувається у житлових кімнатах.

Серія класік комплектується балансувальною діафрагмою, котра дає можливість щільно закрити рекуператор, провести тонке налаштування повітряного потоку та захистити кімнату від поривів вітру.

Комплектація
Рекуператори SmartStream готові до монтажу «з коробки», єдине що вам потрібно це забезпечити підключення до електромережі.
В КОМПЛЕКТ ВХОДЯТЬ
1. Внутрішній модуль - балансувальна діафрагма, два вентилятори, необхідна електроніка та перехідник для підключення дроту.
2. Алюмінієвий теплоакумулятор з зручною ручкою з нержавіючої сталі.
3. Вентиляційний канал довжиною 65 см, котрий обрізається безпосередньо на місці монтажа. демфер, котрий перешкодить передачі вібрацій та тепла стіні. Діаметр каналу 150мм. Діаметр отвору 162мм.
4. Зовнішня решітка, котра виконана з алюмінію та захищена від корозії та не зіпсує фасад.
5. Інструкція експлуатації та гарантія.

Придбати Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Класік ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Класік вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Шумове навантаження: 19 Дб;

Продуктивність у стандартному режимі: 25м3 /год;

Довжина каналу: 65 см;

Споживча потужність: 2,5 Вт/год;

Діаметр монтажного отвору: не менше 162 мм;

ККД теплоакумулятора: до 95%;

Мінімальна товщина стіни: 27 см;

Максимальна довжина транзиту: 5 метрів

Виробник: SmartStream (Україна)

lwh: 650x150x150 mm

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки, коментар до замовлення
Ваш e-mail
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.