Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Wi-Fi

SmartStream (Україна)
5500,00
грн.
Загальна інформація
Рекуператор SmartStream M150 Wi-Fi (Стандарт) має власний незалежний Wi-Fi модуль, який дає можливість керувати провітрювачем через будь-який пристрій який має можливість підключення до вай фай мережі (смартфон, ноутбук, планшет).

Сфера використання цієї моделі доволі широка, завдяки тому, що рекператор оснащений тільки найнеобхіднішими режимами роботи:
1. Нічний режим
2. Стандартний режим
З. Режим витяжки

Особливою популярністю ці рекуператори користується для провітрювання кухонь, адже цей провітрювач дає можливість покращити роботи витяжки над плитою, і додатково вивести запишкові запахи з приміщення, використовуючи режим Витяжка, котрий обмежений в часі роботи, і після його закінчення автоматично переходить у стандартний режим роботи.
Нічний режим дає можливість перевести рекуператор у абсолютно безшумну роботу, котра немає аналогів на ринку, з цим режимом навіть найчутливіший сон не буде порушено. Так само ми радимо користуватися цим режимом роботи у маленьких кімнатах площею 10-1Зм2, адже в таких випадках велика продуктивність охолодить кімнату, через відсутність достатньої кількості теплоносія для підігріву притічного повітря.
Стандартний режим роботи забезпечить провітрювання кімнати 15-25м2, дасть можливість кімнаті бути завжди свіжою та захищеною від грибку та задухи.

Комплектація
Рекуператори SmartStream готові до монтажу «з коробки», єдине що вам потрібно це забезпечити підключення до електромережі.
В КОМПЛЕКТ ВХОДЯТЬ
1. Внутрішній модуль - балансувальна діафрагма, два вентилятори, необхідна електроніка та перехідник для підключення дроту.
2. Алюмінієвий теплоакумулятор з зручною ручкою з нержавіючої сталі.
3. Вентиляційний канал довжиною 65 см, котрий обрізається безпосередньо на місці монтажа. демфер, котрий перешкодить передачі вібрацій та тепла стіні. Діаметр каналу 150мм. Діаметр отвору 162мм.
4. Зовнішня решітка, котра виконана з алюмінію та захищена від корозії та не зіпсує фасад.
5. Інструкція експлуатації та гарантія.

Придбати Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Стандарт ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Рекуператор SmartStream (Смарт Стрим) M150 Стандарт вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Шумове навантаження: 5-29 Дб залежно від режиму;

Продуктивність у нічному режимі: 16м3 /год;

Продуктивність у стандартному режимі: 25м3 /год;

Продуктивність у витяжному режимі: 50м3 /год;

Споживча потужність: 4 Вт/год.;

Діаметр монтажного отвору: від 162мм;

Товщина стіни: від 27 см;

ККД теплоакумулятора: до 95%.

Виробник: SmartStream (Україна)

lwh: 600x250x250 mm

Weight: 5000 g

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.