Клапан приточного повітря Marley

Marley (Німеччина)
1199,00
грн.
В кімнатах часто не вистачає свіжого повітря, яке так потрібне для міцного сну і гарного самопочуття. Найпростішим способом вирішити питання вентиляції - є встановлення приточного клапану.

Приточно-стіновий клапан від Marley монтується в стіну, він подає свіже повітря в приміщення, а вбудований фільтр дозволяє захистити алергіків від квіткового пилку і дихати свіжим повітрям без проблем!

Внутрішня шумо- і теплоізоляція з поролону знижує рівень шуму і додатково запобігає утворенню конденсату.

Можливість повного перекриття припливу повітря не дозволяє холоду проникнути всередину приміщення. Неконтрольоване надходження свіжого повітря, можна повністю перекрити за допомогою внутрішньої решітки, після такого перекриття тепло Вашого будинку залишається всередині приміщення.

Стіновий приточний клапан Marley з захистом від квіткового пилку, конструктивно виконаний таким чином, що може бути змонтований в стіну товщиною до 580 мм, цього достатньо навіть для утеплених стін.

Площа приміщення: до 20 м2

Об’єм притічного повітря при 20 Па:: 30 м³/г

Рівень шуму: безшумний

Споживча потужність: не споживає електрики

Товщина стіни: телескопічний канал для стін товщиною від 250 до 580 мм.

Зовнішня решітка: 140 x 140 мм з сіткою від комах

Виробник: Marley (Німеччина)

Діаметр корпуса: 108 мм

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.