Онлайн консультація
TelegramViberMessengerMailPhone

Що таке рекуператор і навіщо він потрібен?

Нажаль, досить часто люди вимушені миритися з високою вологістю у період міжсезоння або занадто низькою вологістю у період опалення в своїх квартирах, будинках та офісах.

Підвищена вологість призводить до запотіванню вікон і появі грибкової плісняви, дуже небезпечної для здоров'я. Надто засушливе повітря має також неприємні наслідки для здоров'я. Результатом підвищеної або занизької вологості можуть бути хронічні захворювання дихальних шляхів, кашель, першіння в горлі, алергія, постійні головні болі і втома, погане самопочуття, безсоння...

Багато лікарів наполягають на тому, щоб ми слідкували за вологістю у своїх приміщеннях та частіше провітрювали кімнати.
Але як же провітрювати взимку, коли на вулиці -15 і все тепло, яке ми всі так бережемо, випаровується? Або влітку, коли нарешті домігся комфортної температури за допомогою кондиціонера?

Є просте рішення цих проблем - енергозберігаюча вентиляція - рекуператори*, які не тільки провітрюють приміщення, а й повертають тепло взимку та зберігають прохолоду влітку.

*Рекуператор – це компактна вентиляційна система, яка встановлюється в стіну будівлі. Рекуператор автоматично оновлює повітря в приміщенні.

Існує два типи рекуператорів:

1. реверсивні - працюють деякий час на витяжку відпрацьованого повітря з приміщення, максимально відбираючи тепло витяжного повітря на теплообмінник, після включається режим на приплив свіжого повітря в приміщення. Повітря з вулиці, проходячи через теплообмінник, максимально відбирає тепло, таким чином ми отримуємо підігріте свіже повітря. Режими витяжки та припливу працюють поперемінно.
2. прямоточні - працюють одночасно на приплив і витяжку. Потоки не змішуються. Але принцип підігріву вхідного повітря такий же, як і в реверсивних.

Рекуператори налагодять вентиляцію в приміщенні, що в свою чергу позитивно вплине на здоров'я і самопочуття.

На нашому сайті великий вибір рекуператорів для різних приміщень. Якщо потрібна консультація по підбору та роботі рекуператорів - звертайтесь за телефонами, що вказані вгорі сторінки або заповніть форму.
Можливо у вас виникли питання?
Залиште нам своє питання, відгук або коментар.
Ваше імя (обовязково)
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.
Коментарі та відгуки:
Анна
2021-01-22 12:59
Дякую за інформацію. Все зрозуміло написано.
Сергій
2020-12-06 22:37
Купляв вентокс чемпіон, дуже задоволений. Почав висипатись. Рекомендую.