Онлайн консультація
TelegramViberMessengerMailPhone

Чому виникає пліснява і як цьому запобігти?

Спори плісняви та грибка складають пряму загрозу здоров'ю людини, адже вони виділяють токсичні сполуки; крім того, кількість спор щодоби швидко збільшується внаслідок розмноження грибка. Спори стрімко розповсюджуються повітряним шляхом, осідають на легенях людини і здатні проникнути досить глибоко у легеневу тканину. Крім того, вони осідають також на шкірі, що може зумовити виникнення грибка (наприклад, на нігтях), потрапляють на поверхню їжі. Пліснява спричинює важку алергію та інтоксикацію організму. Тривале перебування у приміщенні, де поверхня стін, стелі чи інших навколишніх предметів уражені пліснявою, має дуже негативні наслідки. Це виникнення та розвиток різних хвороб дихальних шляхів - пневмонії, астми, хронічного кашлю. Основними симптомами інтоксикації є сухий кашель, головні болі, алергічні реакції та навіть носові кровотечі.

Інтер'єр приміщення також страждає від появи плісняви. Адже це псує зовнішній вигляд, змушує частіше робити ремонт чи очищати поверхні від плісняви, а також вказує на надлишок вологи у приміщенні та погану вентиляцію.

Чому ж вона виникає?
Порушення технології будівництва на різних його стадіях може призвести до появи плісняви та грибка з початком експлуатації приміщення (особливо у холодний період року) на стінах, стелях, поверхнях та рамах вікон, підвіконниках, силіконових швах у душових кабінах, скляних поверхнях душових кабін. На це існує кілька причин:

Надлишкова вологість. При відсутності вентиляційних приладів - витяжки на кухні, вентилятора у ванній кімнаті чи рекуператора у жилому приміщенні - волога осідає на поверхні стін та стелі і розвивається грибок. Крани на кухні та у ванній, що протікають, також створюють ідеальне середовище для розростання спор плісняви. Недостатнє прогрівання приміщення чи відсутність опалення у холодну пору року. Різниця температур знадвору та зсередини занадто мала, щоб кількість вологості в повітрі була оптимальною та не стимулювала утворення плісняви. Промерзання стін. Нехтування будівельними нормами, неправильний розрахунок та підбір матеріалу при зведенні стін чи їх утепленні, утворення тріщин у площині стін призводить до утворення плісняви. Відсутність вентиляції. У приміщеннях (особливо таких, де повітря насичене парою), необхідно користуватись вентиляторами чи рекуператорами для циркуляції та відновлення повітря. Постійний рух та приплив свіжого повітря, зменшення рівня вологості у ньому створює здоровий мікроклімат та усуває всі передумови для виникнення плісняви.

Отже, для вирішення проблеми з пліснявою важливо усунути надлишкову вологість, прогріти приміщення, організувати систему вентиляції. У цьому чудово допоможуть різноманітні електричні обігрівачі, рекуператори та вентилятори, що представлені в нашому каталозі товарів.

Як боротися з пліснявою, що вже утворилася ?

Вам допоможе засіб для видалення цвілі Brillux Antimuffa 3430 у спреї, він ефективно та назавжди видалить спори грибка, перешкодить його подальшому розмноженню.
Можливо у вас виникли питання?
Залиште нам своє питання, відгук або коментар.
Ваше імя (обовязково)
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.