Інфрачервоний конвектор HYBRID SWH 700 Вт з терморегулятором. Инфракрасный конвектор HYBRID SWH 700 Вт с терморегулятором.

Sun WAY (Україна)
2499,00
грн.

Пропонуємо Гібрид (HYBRID) - лінійку Інфрачервоних обігрівачів ТМ Sun WAY, яка зібрала в собі всі затребувані споживачем якості.


ПЕРЕВАГИ

1. Конвекція. Усередині панелі зокрема нагрівального елементу (ніхромової нитки) розташована керамічна плита, яка нагрівається до 120 градусів цельсія і подає теплі потоки повітря вгору через спеціальні отвори.

2. Інфрачервоне випромінювання. Всередині розташований довгохвильовий випромінювач, хвилі якого поширюються по вашому приміщенні і нагрівають всі доступні до огляду поверхні.

3. Керамічна плита всередині приладу. Випромінювач і всі зв'язані з ним деталі заховані за керамічну плиту. Нагрівач не контактує з повітрям, що підвищує пожежобезпечність і відсутність запаху горілого пилу.

4. Економічність. ККД даного продукту не можна порівняти з витрачаємою енергією. Суміщені дві технології вимагають всього кілька сотень Ватт.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Потужність: 700 Вт

Площа: до 14 кв.м.

Розміри в мм: 950х450х45

Об`єм: до 35 куб.м.

Вага: 15 кг.

Колір: білий

Монтаж: встановлюється на стіну, стелю. У комплекті є кронштейни. Мобільна опора купується окремо.

Захист: IP 20

Температура панелі:  85 ° C. Температура кімнати не регулюється.

Корпус: сталь 0.85мм-1мм.

Корпус покритий подвійним шаром порошковою фарбування. Внутрішній і зовнішній окрас.

Управління: терморегулятор

Терморегулятор: в комплекті


Придбати Інфрачервоний конвектор HYBRID SWH 700 Вт з терморегулятором ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Инфракрасный конвектор HYBRID SWH 700 Вт с терморегулятором вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.