Онлайн консультація
Telegram Viber Messenger Mail Phone

Кліматичний комплекс BONECO H680

Boneco (Швейцарія)
27999,00
грн.
Оптимальна вологість повітря має велике значення для нашого здоров'я. Сухе повітря в приміщенні викликає подразнення та лущення шкіри. З'являється відчуття сухості в очах і в горлі, що істотно погіршує самопочуття. Це відноситься до дорослих, дітей і домашніх тварин. Суха слизова оболонка в зимовий час підвищує схильність до простудних та інших інфекційних захворювань.

Комплекс кліматичний Boneco H680 - це неперевершений прилад для створення правильного мікроклімату в будинку! Результатом його роботи буде м'яке і швидке зволоження повітря в приміщенні площею до 100 м2, Boneco H680 якісно очистить повітря від шкідливих домішок за допомогою фільтра попереднього очищення і фільтра HYBRID, наповнить кімнату приємним ароматом за допомогою ароматизатора. Різноманітні функції і комбінування режимів роботи дозволяє досягнути максимальних результатів. У Boneco H680 ви можете вибрати режим зволоження повітря, режим очищення повітря або режим зволоження + очищення повітря.

Прилад самостійно діагностує «власне здоров'я» і своєчасно проінформує про необхідність залити воду в резервуар, замінити фільтри або про необхідність очищення.

Кліматичний комплекс Boneco H680 економічний з точки зору витрат електроенергії, працює з низьким рівнем шуму і зручний в управлінні. Управління комплексом можливо через панель управління або пультом дистанційного керування який входить в комплект.

Ви можете задати необхідний рівень вологості самостійно або вибрати один з 3-х вбудованих режимів:

Режим AUTO (автоматичний): комплекс працює на всіх 6 швидкостях вентилятора для максимально швидкого досягнення рівня вологості 50%.

Режим SLEEP (нічний): Комплекс працює автоматично на мінімальній швидкості вентилятора , що забезпечує зниження рівня шуму під час роботи. Задана вологість повітря становить 45%.

Режим BABY (дитячий): Комплекс включає швидкості вентилятора від 1 до 4 і підвищує вологість повітря до 60%. Показник вологості повітря в 60% є ідеальним для дитячої, оскільки в приміщеннях, де перебувають грудні і малолітні діти, рекомендується підтримувати більш високу вологість повітря. Вентилятор працює настільки тихо, що радіо-няня не реагує на нього.

В основі роботи кліматичного комплексу лежить багатоступенева система фільтрів. Потрапляючи в прилад, повітря проходить через фільтри очищення (фільтр попереднього очищення і HYBRID), які ефективно затримують домашній пил, квітковий пилок, шерсть домашніх тварин, пилових кліщів та інші домішки. Потім повітря проходить через зволожуючий фільтр з антибактеріальним просоченням, де насичується вологою. Зволожений і очищене повітря надходить в приміщення.

Технологія очищення і знезараження води:
Комплекс BONECO H680 укомплектований іонізуючим срібним стрижнем Ionic Silver Stick (ISS). Срібний стрижень ISS забезпечує ефективне знезараження води і знищення всіх видів хвороботворних мікроорганізмів (бактерій, вірусів та ін.).

Інструкція Кліматичний комплекс BONECO H680

Площа приміщення: 100 м2

Резервуар для води: 10 л

Витрата води: 1000 мл/год.

Споживана потужність: 30 Вт

Рівень шуму: <25 дБа

Виробник: Plaston AG (Швейцарія)

lwh: 490x435x347 mm

Weight: 10400 g

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки, коментар до замовлення
Ваш e-mail
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.