Приточний клапан Marley Duo для кухонної витяжки

Marley (Німеччина)
2640,00
грн.
Встановлення вентиляційного клапана Marley Duo - це просте рішення для нормального функціонування витяжки над плитою і розгерметизації приміщення. Замовте клапан Merley Duo і створіть на кухні завжди свіжий і здоровий мікроклімат.

Клапан Marley Duo - це приточно-витяжна система вентиляції з природним регулюванням об'єму повітря. Застосовується в якості відводу для кухонної витяжки, встановлюється в стіні. Система Duo дозволяє компенсувати герметичність приміщення і розрідження повітря на кухні при працюючій витяжці при закритих дверях і вікнах. Таким чином при роботі витяжки, одночасно усуваються кухонні запахи і дим, через вентканал витяжки прямо на вулицю. І в той же час по припливному вентиляційному каналу відбувається приплив свіжого повітря.

Важливо! Приплив повітря з вулиці, під час роботи кухонної витяжки відбувається тільки при закритих вікнах і дверях в приміщенні. Якщо двері (вікна) на кухні відкриті, припливний обсяг повітря буде забиратися з сусідніх приміщень.

Переваги:

Один отвір в стіні для припливу і витяжки.
Для стін товщиною від 280 до 440 мм.
Ефективний повітрообмін і заміщення повітряного обсягу.
Ефективне усунення запахів після готування.
Широкий асортимент розмірів вентиляційних каналів (жорсткі повітроводи прямокутної або гнучкої круглої форми).
Здоровий і комфортний мікроклімат.

Товщина стіни: від 280 до 440 мм.

Зовнішня решітка: 200 x 200 мм

Виробник: Marley (Німеччина)

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.