Онлайн консультація
Telegram Viber Messenger Mail Phone

Рекуператор CLIMTEC (Клим Тек) РД-100 БАЗА до 15 м2

ClimTec (Україна)
3250,00
грн.
Рекуператор ClimTec РД-100 база – пристрій примусової припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла українського виробництва.
Робота рекуператора одночасна на приплив повітря та витяжку — потоки повітря не змішуються, бо рухаються паралельно. Прилад виконує функцію вентиляції та рекуперації.

Продуктивність рекуператора 40 м3/год. Прилад призначений для приміщення площею до 15 м2, де будуть знаходитись не більше двох осіб.
Споживання електроенергії всього 7 Вт/год.
Механічне управління у вигляді перемикача, який запускає/зупиняє пристрій в одному режимі. Дистанційне управління відсутнє.
Клапан перекриття відкривається і закривається вручну.

Головна перевага моделі, з якою не можуть конкурувати аналогічні товари на ринку, — ціна. Конструкція має всі важливі функціональні частини та не навантажена дорогою електронікою.

РД-100 БАЗА — повноцінний рекуператор, який відмінно справляється зі своїми головними завданнями: провітрюванням, збереженням внутрішньої температури приміщення.

Розділення потоків повітря і великий алюмінієвий теплообмінник забезпечує стабільно високий коефіцієнт повернення тепла незалежно від тривалості роботи пристрою. Ця модель зберігає 81% температури всередині приміщення. Тобто, якщо за вікном -10С, а в будинку +22С, то температура вхідного повітря 16С. Це набагато тепліше, ніж відкривати вікна і провітрювати в холодну пору року.
В рекуператорах встановлені вентилятори, як виготовлені у Словенії (ТМ AkvaVent). Ці вентилятори характеризуються високою продуктивністю, низьким енергоспоживанням, великим терміном служби й стабільною роботою. Вони відмінно справляються з напором вітру у висотних будинках.
Захист двигуна від перегріву дозволяє працювати рекуператору кілька місяців без зупинки. Ще одна перевага вентиляторів — тихий хід.
Рівень шуму із запасом вписується в нормативи для побутових пристроїв, призначених для цілодобової роботи в житлових приміщеннях. Гучність від рекуператора CLIMTEC РД, що працює на максимальній швидкості, на 20% менше, ніж у звичайного вентилятора, кондиціонера, системного блоку комп'ютера.

Корпус теплообмінника виконаний з міцних матеріалів, стійких до температурних впливів, не піддаються окисленню і деформації.
Механічні частини забезпечені захистом від вологи згідно з нормами IP.

Елементи управління включені в комплект постачання та не потребують додаткової оплати.

Результат застосування:
- приміщення безперервно провітрюється;
- йдуть надлишки вологи та зупиняється зростання грибкової цвілі;
- знижується частота та тривалість захворювань;
- поліпшується сон, самопочуття і працездатність.

Підходить для квартири, приватного будинку, офісу, кабінету (медичного, адміністративного), напівпідвального, підсобного та інших приміщень.

Придбати Рекуператор ClimTec (Клим Тек) РД-100 база ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Рекуператор ClimTec (Клим Тек) РД-100 база вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»

Тип рекуператора: Трубчатий

Продуктивність у стандартному режимі: 40 куб. м/год.

Ефективність рекуперації тепла: 93 %

Споживана потужність: 7 Вт

Пульт дистанційного керування: не передбачено

Рівень шуму: 32 дБ

Ступінь захисту ІР: 24

Гарантійний термін: 24 міс.

Тип теплообмінника: пластинчатий

Товщина стіни: від 360 мм

Площа приміщення: до 15 м2

Виробник: ClimTec (Україна)

lwh: 360x100x100 mm

Weight: 2000 g

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки, коментар до замовлення
Ваш e-mail
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.